Āra apgaismojums 

Āra lampas - ērts un drošs risinājums āra teritoriju - dārza, sētas vai iespaidīgas puķu dobes apgaismošanai. Mūsu veikalos varat izvēlēties daudz dažādu lampu, kuras lieliski apgaismos Jūsu teritoriju un dažādus objektus! Neļaujiet tumsai sabojāt Jūsu pasēdēšanu dārzā - baudiet īpašas kvalitātes apgaismojumu pat tumšākajā naktī kopā ar “Ekolumens” lampām.

 • Dārza gaismekļi
  Dārza gaismekļi

  Veidojot savas mājas, daudz uzmanības pievēršam iekštelpām: kādas būs istabas, kādas krāsas dominēs. Taču, ja ir privātmāja, viesnīca vai āra kafejnīca, svarīgi parūpēties par to, kādu priekšstatu veidos pagalms, terase viesiem, kuri ieradīsies šeit: šim mērķim svarīgas ir āra lampas. Viens no variantiem ir stāvlampas, kuras ir funkcionālas un izskatās ļoti estētiski.

  Ja tās nostādītas blakus celiņiem, tās palīdz orientēties. Ja nostādītas blakus terasei - veido lielisku noskaņu tiem, kas vēlas vakariņot laukā. Labi izvēlētas lampas var tapt par interjera detaļu, kas padara to skaistāku, kas izveido maģisku noskaņu tiem, kas sēž pagalmā. Tas ir īpaši svarīgi āra kafejnīcām, viesnīcām, kuru terases vasarā apmeklē daudz pilsētnieku un tūristu.

 • Āra griestu gaismekļi
  Āra griestu gaismekļi
 • Āra spotlampas
  Āra spotlampas
 • Āra sienas apgaismojums
  Āra sienas apgaismojums

  Āra sienu lapmas ir viena no populārākajām izvēlēm, kas domātas māju fasādēm, lapenēm vai terases apgaismošanai. Uzņēmums “Ekolumens” piedāvā izvēlēties no liela tāda pat tipa lampu sortimenta, kurā ne tikai ir populārie jodu vai hroma krāsas modeļi, bet arī piedāvātas ir matētā metāla, baltas un bronzas krāsas.

 • Piekaramās āra lampas
  Piekaramās āra lampas

  Maigi vējā šūpojošās pakabināmās lampas laukā ātri var izveidot romantisku vai mīļu atmosfēru. Tie nodrošina pagalmam vieglumu un gaismu. Šīs lampas visbiežāk lietojamas terasēs, kur vajadzīga gaisma, lasot grāmatu vakarā, komunicējot ar ģimenes locekļiem vai draugiem.

  Pat domājot par pakabināmajām lampām, konsultējieties ar “Ekolumens” speciālistiem, kuri pastāstīs, kāda lieluma (visbiežāk cilvēki izvēlas pārāk mazas lampas), kāda spožuma ierīce būs Jums nepieciešama. Ticams, ka visas Jūsu vēlmes tiks piepildītas. Palīdzēsim Jums izvēlēties ne tikai lampu stilu, bet arī spuldzes, kuras nodrošinās vēlamo gaismas daudzumu, ieteiksim, kur tās vajadzētu kabināt, kad iegūtu maksimālu labumu.

 • Āra prožektori
  Āra prožektori
 • Interaktīvais āra apgaismojums
  Interaktīvais āra apgaismojums

  Interaktīvais āra apgaismojums

 • Āra apgaismojuma lampu aksesuāri
  Āra apgaismojuma lampu aksesuāri
 • Āra galda gaismekļi
  Āra galda gaismekļi
 • Ar saules enerģiju uzlādējami gaismekļi
  Ar saules enerģiju uzlādējami gaismekļi

  Sienas vai dārza gaismekļi, lampiņu virtenes un laternas ar saules baterijām - ērtākais un bez papildus pūlēm risinājums Jūsu dārza, terases un balkona apgaismojumam. Vienkārši novietojiet lampu saulainā vietā, ieslēdziet un aizmirstiet par to! Visos gaismekļos ir iemontēti sensori, kas automātiski ieslēgs gaismekli, kad saule nosēdīsies, bet dienas laikā izslēgsies un uzkrās saules enerģiju

 • Iebūvējamie āra gaismekļi
  Iebūvējamie āra gaismekļi
Rādīt 1 - 5 no 5 rezultātiem
Rādīt 1 - 5 no 5 rezultātiem

Āra lampu lietojums

Saule nodrošina nepieciešamo gaismu, kura dienas laikā mums ir vajadzīga. Taču, kad saule noriet, risinājumu cilvēki sāk meklēt paši. Parastās iekštelpu lampas ārā nav iespējams lietot - tās sabojā rasa, lietus un sniegs. Korozija un īssavienojums ir divi biežākie bojājumi, kuri notiek, ja cilvēki savas iekštelpu lampas iznes ārā un tur tās lieto. Lampas, kas paredzētas lietošanai ārā un ir izturīgas, ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas, lai gaisma laukā degtu visu diennakti. Tāpēc šeit daži piedāvājumi tam, kā ārā iemontētās lampas Jums var palīdzēt visu gadu.

Iebraukšanas celiņu un taku iezīmēšana

Grīdas lampas ir ērts veids kā iezīmēt automašīnu stāvlaukumu vai gājēju taciņu - skaidri redzama gaisma dienas tumšajā laikā būs spilgtāka un izskatīsies labāk par vienkārši nokrāsotām līnijām. Papildus gaisma nodrošinās drošumu, bet apgaismotās taciņas Jūsu pagalmā pasargās zālienu vai svarīgus augus no nomīņāšanas.

Gaisma Jūsu dārza svētkiem

Sienas, griestu un pakarināmās āra lampas ļaus Jums izveidot tādu gaismas sistēmu, kādu vien vēlaties. Ar pietiekamu lampu daudzumu pat tumšākajā naktī pagalms spīdēs kā dienā. Lapenē vai blakus mājai iebūvēta lampa Jūsu pagalmu pārvērtīs par vietu, kur vasaras naktis būs vēl patīkamākas. Daži mūsu piedavātie modeļi spīdēs naktī, bet dienas laikā tie lādēsies no iemontētajām saules baterijām. Tādā veidā Jūs varēsiet ietaupīt naudu un priecāties par siltajiem vakariem gaismā. Pietiekami daudz gaismas nodrošinās jaukumu un iespēju ārā uzturēties daudz ilgāk kā parasti. Vasaras Latvijā ir īsas - tiem, kas tās neizmanto līdz galam. Gaisam kļūstot vēsākam, šīs lampas lieliski der Jūsu verandai, lapenei vai pat kā Ziemassvētku rotājumiem - šīs lampas darbosies pat ziemā, kad ārā ir auksts un visur ir sniegs!

Darbi un festivāli

Spēcīgi prožektori un āra lampas, kuras var pagriezt, ne tikai derēs dārza svētkiem, bet arī nopietniem darbiem. Līdzīgas lampas lieto āra kafejnīcas, kuras vēlas, lai visa teritorija tiktu apgaismota visu diennakti. Lampas ar iespēju tās pagriezt nodrošinās konkrētu gaismas plūsmu un zonu, bet prožektori nodrošinās papildus gaismu. Bet tās nav domātas tikai kafejnīcām - tādas lampas ir pieejamas arī Jums, tās lieliski derēs tam, lai apgaismotu celtniecības laukumus vai citas svarīgas āra zonas, bet iespēja tās novietot jebkur sniegs tām universālumu. Ar lampu palīdzību varēsiet apgaismot arī pašu rīkotu festivālu.

Visiem āra apstākļiem piemērotas āra lampas ir noderīgas un universālas. Gaisma - pavisam svarīga ikviena cilvēka dzīves daļa, bet pateicoties šīm lampām, gaisma ārā var mūs sagaidīt arī tad, kad saule jau sen norietējusi. Ērtumam, izpriecām “Ekolumens” piedāvātās āra lampas Jums tiešām palīdzēs.

Nesen Aplūkots

No products

Menu