• Viedtālruņi un planšetdatori ir kļuvuši ļoti populāri mūsu ikdienas sadzīvē, tie sniedz iespēju bezvadu veidā pārvaldīt gandrīz jebkuru ierīci. smart LIGHTING – tas ir interaktīvā apgaismojuma variants. Uz māju tīklu var integrēt līdz pat 50 gaismekļu, savienot tos visus un viegli tos pārvaldīt caur bezmaksas aplikāciju (iOS vai Android).

  • Philips Hue sistēmas ir radītas cilvēkiem, kuri vēlas mājās vai darba vietā radīt sev piemērotāko apgaismojuma vidi un varēt to kontrolēt ātri un viegli, lai radītu savām sajūtām atbilstošu noskaņu. Ar Philips Hue iespējams kontrolēt līdz 50 Hue spuldzēm patērējot līdz pat 80% mazāk elektroenerģijas kā izmantojot parastās spuldzes. Katras Philips Hue spuldzes gaismas atdeve ir 806 lūmeni un tā spēj atainot jebkuru baltā toni.

  • Mainoties sabiedrības vajadzībām, tāpat ir mainījies pirkšanas-pārdošanas process kā arī noteikumi. Vairums uzņēmējiem šobrīd ir ne tikai stacionārie veikali, bet arī interneta platformas, kuras piedāvā pircējiem ieraudzīt un iegādāties no esošā sortimenta. Tieši tādu pašu piedāvājumu sniedz “Ekolumens”. Lampu iegāde internetā šobrīd vairs nav jaunums, taču atšķirīgi no tā, kā izvēlamies citas preces - lampu izvēlei internetā ir savi noteikumi.

  • Attīstoties tehnoloģijām un meklējot jaunus risinājumus, apgaismošanas sfēra tāpat tik skarta. Pateicoties augstajām tehnoloģijām, tika uzlabota māju apgaismošanas automatizācija. Palielināts drošības limenis, atvieglināta elektrisko iekārtu kopšana un samazinātas izmaksas par elektrību, veicināja modernā apgaismojuma rašanos. Kaut ārzemju tirgos modernais apgaismojums jau tapa par neaizstājamu māju iekārtu - latvieši ir gana piesardzīgi un neskrien savās mājās instalēt šīs apgaismošanas sistēmas. Kāpēc ir vērts izvēlēties tāda tipa apgaismojumu un ar ko tas ir īpašs?

Product added to compare.