Bloga kategorijas

RAKSTU MEKLĒŠANA

2017. GADA APGAISMOJUMA TENDENCES

2017. GADA APGAISMOJUMA TENDENCES

Jaunam gadam sākoties, vairums domā par izmaiņām: izveido mērķus, apsolījumus. Ne viens vien nospriež atjaunot arī savas mājas. Viegli izmainīt mājās esošo garastāvokli var ar dažādiem apgaismojuma risinājumiem. Vēloties atjaunot stilīgu mājokli, iesakām iepazīties ar šī gada apgaismojuma jaunumiem.


 

Dabas apburti

2017. gadā ievērojama dabas motīva atgriešanās. Tas nodrošinās mājām vieglu atmosfēru, bet formas viegli pārklāsies, kļūs gandrīz nepamanāmas. Virināmi blāvi tauriņi, lapiņas un to kontūras. Tos pārņem pat galda lampas, kurām nākošgad būs daudz lapiņu un tauriņu dekorāciju.

Tā pat nākošgad popularitātes virsotni ieņems dabīgi materiāli. Modē atgriežas korķis, keramikas māls. Ja izvēlēsieties noteiktas formas, bet vienalga vēlēsieties noturēt dabīgumu interjerā, tad šos materiālus vajadzētu izvēlēties lampu abažūriem.

 

Noteikta ģeometrija

Kaut tā ir gana kontrastējoša pirmajai tendencei, uzskatāms, ka nākamgad tāpat būs populāras modernas lampas, kurām ir izsmalcinātas ģeometriskas formas. Meklējiet tīru, līdzenu līniju, kuras var izveidot arī cietākas formas. Tās ir tādas lampas, kuras atgādina Art Deco stilu, kurš bija populārs pasaulē 70-jos gados. Šīs lampas pievērsīs ikviena uzmanību.

Ja nevēlaties ģeometrisku pompozumu, tad izvēlēties minimālismu. 2017. gadā slavu pelnīs neredzamas lampas. Uzskatāms, ka tālāk šī tendence kļūs stiprāka: virināmi tādi apgaismojuma risinājumi, kur varēs redzēt tikai gaismu, nevis pašu lampu. Nākošgad, izvēloties lampas, populārāks kļūs teiciens: “vairāk ir mazāk”.

 

Krāsas un akcenti

Pārdošanā esošās lampas, kuras ražotas šogad, ir tik zelta, melnā un metāla krāsās. Šīs krāsas istabās izveidos greznumu. Varat aizmirst par sudrabu: uzskatāms, jo tālāk, jo vairāk viss interjers veidosies ar zelta krāsas toņiem.

Ja vēlaties pārsteigt savus viesus, izvēlētās grieztu vai galda lampas var būt nedaudz par lielu telpai kā rekomendēts. Tas uzreiz pievērsīs citu uzmanību. Taču to izdarīt ir gana grūti, jo vajadzīgs tās uzmanīgi pieskaņot, lai lampas pieskaņotos pārējam telpas kontekstam.

 

Tehnoloģijas

Apgaismojuma risinājumi tāpat nedaudz mainīsies. Šogad tie virzās uz viedajām tehnoloģijām. Jo tālāk, jo vairāk tās kļūst viedas. Viedlampas kļūs vēl populārākas: ar savu viedtālruni ne tikai varēsiet tāš ieslēgt vai izslēgt, mainīt spožumu, bet arī nomainīt apgaismojuma krāsas. Dažām lampām varēsiet nostatīt, ka tās ieslēdzas vajadzīgajā laikā un jūs pamodinātu no miega. Uzskatāms, ka vairumā tiks lietotas LED lampas. 2017. gadā tiks orientēts uz risinājumiem, kas taupa enerģiju.

Jaunais 2017. gads izskatās tendēts ne uz jaunumiem, bet uz kontraversāliem risinājumiem: izvēlēties vai nu maigus dabas motīvus, vai noteiktas ģeometriskas formas. Dažas tendences jaunajā gadā atnāks atpakaļ no pērnā gada: tās ir modernas lampas, kuras varēsiet valdīt ar savu viedtālruni.

EKOLUMENS - moderns interneta apgaismes ķermeņu salons Latvijā, kurš paplašina savu sortimentu un piedāvā arvien vairāk apgaismojuma iekārtu kā arī lampu idejas Jūsu mājām, birojam vai āra teritorijām un to noskaņu paspilgtināšanai. Preču sortimentu sastāda modernas, izturīgas, stilīgas un praktiskas lampas, kuras ne tikai priecēs Jūs ar savu ērtumu, bet arī ar savu eleganci un pabeigtību viegli kļūs par īpašu interjera detaļu. Lampu iegāde caur internetu ir ērts risinājums, iepērkoties no mājām.

 

Publicēts 2017-02-22

Nesen Aplūkots

No products

Menu