Iekštelpu gaismas ķermeni 

Iekštelpu lampas – gaismas iekārtas Jūsu izvēlēto telpu apgaismošanai. Ievērojiet savas personīgās vēlmes un telpas specifikācijas, izvēloties vēlamo lampu lielumu, krāsu, korpusa dizainu un spēcīgumu. Iekštelpu lampu sortimenta dažādība palīdzēs izveidot telpās vēlamo atmosfēru, bet telpu akcentiem nodrošinās vēlamo apgaismojumu.

 • Griestu lampas
  Griestu lampas
 • Piekaramās lampas
  Piekaramās lampas
 • Sienas lampas
  Sienas lampas

  Sienas lampas ilgu laiku tika aizmirstas, taču šodien tās ir ne tikai funkcionālas, bet arī ļoti stilīga interjera detaļa. Visbiežāk sienās montējamās lampas ir domātas galveno gaismas avotu papildināšanai, atmosfēras radīšanai un māju sienu paspilgtināšanai.

 • Lustras
  Lustras

  Cilvēki mūsdienās izvēlas minimālistisku, “tīru”, nepārspīlētu dizainu, tāpēc nav brīnums - izvēle par labu lustrām ir tikai īpašos un retos gadījumos. Tas ir tāpēc, ka lustras pieskaitāmas pie greznuma. Ne viens vien domā, ka mūsdienu mājās tāda tipa lampas noteikti nederēs. Taču, neskatoties uz to, ka tās izskatās lielas, pat modernos namos tās ir viegli pieskaņojamas.

 • Spotlampas
  Spotlampas
 • Griestu virziena lampas
  Griestu virziena lampas
 • LED gaismas paneļi
  LED gaismas paneļi
 • Iebūvējamais apgaismojums
  Iebūvējamais apgaismojums
 • Spoguļu un gleznu apgaismojums
  Spoguļu un gleznu apgaismojums
 • Ar ventilatoru
  Ar ventilatoru
 • Galda lampas
  Galda lampas
 • Stāvlampas
  Stāvlampas
 • Bērnu lampas
  Bērnu lampas

  Iekārtojot bērnu istabu, vienmēr lielākā uzmanība tiek pievērsta mēbelēm, krāsām, bet lampas bērnu istabām tiek meklētas pēc tam. Taču vēloties, lai istaba tiktu iekārtota līdz galam, par šo spīdošo elementu vajadzētu padomāt pēc iespējas ātrāk: vislabāk, pirms mēbeļu atvešanas.

  Tāpat kā ikvienā telpā, arī bērnu istabā svarīgi ir divi apgaismojumu tipi: galvenais un funkcionālais. Tā pat ir iespējams iegādāties lampas akcentēšanai, kas papildina istabu, pievērš uzmanību piekārtām lietām vai interesantiem interjera risinājumiem. Izvēloties lampas bērnu istabai, pie izveidotā interjera pieskaņojiet ne tikai lampu funkcijas, bet arī dizainu. Interneta veikala Ekolumens.lv sortimentā atradīsiet daudz dažādu lampu izvēli bērnu istabai.

 • Bezvadu apgaismojums
  Bezvadu apgaismojums
Rādīt 1 - 11 no 11 rezultātiem
Rādīt 1 - 11 no 11 rezultātiem

Iekštelpu lampas – lieliska izvēle norobežotu telpu apgaismošanai. Ievērojot Jūsu telpu apgaismošanas projektu, “Ekolumens” konsultanti palīdzēs Jums izvēlēties dažādām telpām vajadzīgās lampas, bet, ja jums šī projekta nav – palīdzēsim Jums to izveidot. Tā vieglāk varēsiet izvēlēties vajadzīgo lampu tipu no mūsu plašā sortimenta. Ko vajadzētu zināt, lai izveidotu vēlamo iekštelpu apgaismojumu?

Izvēloties lampu – padomājiet par telpu.

Mūsu sortimentā atradīsiet stādāmas, montējamas, kā arī pakabināmas lampas kā arī to sistēmas – varēsiet izvēlēties no dažādiem dizainiem, funkcijām, spēka kā arī citām lampu specifikācijām. Ja vēlaties izvēlēties vajadzīgo lampu, vajadzētu izvērtēt efektu, kuru vēlaties panākt savā telpā. Protams, ka lampas virtuves zonā tiks novietotas uz ēdiena gatavošanas vietu, lai akcentētu un izveidotu vajadzīgo gaismu. Bieži lielāka gaisma ir nostādīta uz trauku mazgāšanas zonu, lai varētu pārliecināties, ka trauki ir patiešām izmazgāti un tīri. Iekštelpu lampas – lielisks veids, lai nodrošinātu spilgtu apgaismojumu Jūsu virtuves kā arī ēdamajā zonā.

Gulēšanas telpās veidojiet apgaismojumu, kurš var tikt regulējams – tā piemērojot pie savām vajadzībām – izveidotu intīmu noskaņu, taču, lai varētu arī izveidot pietiekami stipru gaismu, ja Jums patīk lasīt vai strādāt gultā.

Koridoros, ieejas un izejas zonās – izvēlieties lampas, kuras ir pakabināmas vai montētas. Lampas, kurām var regulēt gaismas plūsmu, nodrošinās pietiekami spēcīgu gaismu skapim vai spogulim, tāpat viegli atradīsiet savus āra apģērbus, apavus, varēsiet redzēt savu izskatu, ieejot vai izejot no telpas. Tā pat varat izvēlēties spoguļu apgaismojumu sistēmas un ar gaismu apgaismot koridorā esošos spoguļus!

Interneta un specializētajos “Ekolumens” veikalos – iekštelpu lampas, kuras ir piemērotas Jūsu mazajiem ģimenes locekļiem. Dažādu formu, krāsu lampas ļaus vaļu mazuļa fantāzijai un tajā pat laikā izveidos īpaši vajadzīgo apgaismojumu. Varēsiet izvēlēties no stāvlampām, kuras ne tikai apgaismos bērna istabu, bet arī lieliski kalpos kā nakts lampa. Ja Jūsu bērns ir īpaši kustīgs un viņam patīk aktīvas darbības ne tikai atvērtās, bet arī norobežotās telpās – iesakām izvēlēties pakabināmas lampas, kas neļaus bērnam ievainoties un nenodarīs kaitējumu Jūsu izvēlētajai lampai. Iekštelpu lampas – pat pašiem mazākajiem ļaujiet priecāties par īpaša dizaina lampām, kuras lieliski derēs pie istabas interjera.

Projektējot savas vannas istabas apgaismojuma plāna, padomājiet, kāda veida gaismas šai telpai būs nepieciešamas. Varbūt nepieciešama divu tipu izvēle? Ļoti svarīgi, ja spilgtas gaismas plūsma nonāk līdz Jums, kamēr lietosiet vannas istabas spoguli, jo pie tā notiek ļoti daudz procedūru, kurām svarīgs centīgums kā arī lieliska redzamība. Tā pat vajadzētu izvēlēties ūdens noturīgas lampas, tā nodrošināsiet lampu noturīgumu un varēsiet priecāties par kvalitatīvo lampu nodrošināto gaismu.

Ja nevarat izvēlēties vēlamo lampu no plašā “Ekolumens” sortimenta – sazinieties ar mūsu kompetento konsultantu komandu, kura ne tikai palīdzēs izvēlēties vēlamo lampu vai tās sistēmu, bet arī izveidos telpu apgaismošanas projektu.

Nesen Aplūkots

No products

Menu