Sadaļas

PREČU PIEGĀDE

Samaksājot par precēm, tās varat iegūt sekojošā veidā – mēs tās piegādāsim Jums ar kurjeru.

Ja preču noliktavā nebūs, tās tiks piegādātas ar Jums saskaņotā laikā. Parasti pasūtījumi no Eiropas ražotājiem piegādājami 4-6 nedēļu laikā.

Visas, mūsu interneta veikalā iegādātās preces piegādāsim bezmaskas, ja pasūtījuma summa ir virs 60. Latvijas teritorijā ar kurjeru piegādājam 2-5 darba dienu laikā no apmaksas veikšanas. Pievērsiet uzmanību, ka precīzi piegādes termiņi norādīti pie preces.

 

Sūtījuma piegādes laikā Pircējam vai Pircēja pārstāvim kopā arī transporta uzņēmuma pārstāvi jāpārbauda sūtījuma paciņas stāvoklis, preču daudzumu un kvalitāti.

Ja tika konstatēta paciņas bojājums, preču daudzuma vai kvalitātes neatbilsme, Pircējam vai Pircēja pārstāvim ir tiesības to nepieņemt. Tādā gadījumā transporta uzņēmuma pārstāvis kopā ar Pircēju vai Pircēja pārstāvi aizpilda speciālu sūtījuma pārbaudes aktu, kurā norāda atrastos bojājumus.

Pircējam vai Pircēja pārstāvim, pieņemot sūtījumu un parakstot transporta uzņēmuma pārstāvja nodrošināto datu krātuves vai papīra veidā esošo apstiprinājumu, tiek uzskatīts, ka preces piegādātas nesabojātas, preču daudzums, kvalitāte un sortiments atbilst pirkuma un pārdošanas līguma apstākļiem, papildus apstākļi, kuri norādīti datu krātuvē vai papīra veidā esošajā apstiprinājumā, ir veikti apstiprinoši, ja netiek norādīts pretēji.

 


Nesen Aplūkots

No products