Sadaļas

Jauni produkti

PREČU PIEGĀDE

Samaksājot par precēm, tās varat iegūt Jums ērtākajā veidā – mūsu salonos vai mēs tās piegādāsim Jums caur pastu.

Ja preču noliktavā nebūs, tās tiks piegādātas ar Jums saskaņotā laikā. Parasti pasūtījumi no Eiropas ražotājiem piegādājami 4-6 nedēļu laikā.

Latvijas teritorijā ar kurjeru piegādājam 2-5 darba dienu laikā no apmaksas veikšanas.

 

Sūtījuma piegādes laikā Pircējam vai Pircēja pārstāvim kopā arī transporta uzņēmuma pārstāvi jāpārbauda sūtījuma paciņas stāvoklis, preču daudzumu un kvalitāti.

Ja tika konstatēta paciņas bojājums, preču daudzuma vai kvalitātes neatbilsme, Pircējam vai Pircēja pārstāvim ir tiesības to nepieņemt. Tādā gadījumā transporta uzņēmuma pārstāvis kopā ar Pircēju vai Pircēja pārstāvi aizpilda speciālu sūtījuma pārbaudes aktu, kurā norāda atrastos bojājumus.

Pircējam vai Pircēja pārstāvim, pieņemot sūtījumu un parakstot transporta uzņēmuma pārstāvja nodrošināto datu krātuves vai papīra veidā esošo apstiprinājumu, tiek uzskatīts, ka preces piegādātas nesabojātas, preču daudzums, kvalitāte un sortiments atbilst pirkuma un pārdošanas līguma apstākļiem, papildus apstākļi, kuri norādīti datu krātuvē vai papīra veidā esošajā apstiprinājumā, ir veikti apstiprinoši, ja netiek norādīts pretēji.

 


Nesen Aplūkots

No products

Menu